ARBEIDSLISTE SNN- TURNERINGA

TANA 24. August 2019

Pokaler og premieutdeling: Anne sørger for at de blir bestilt, utdeling:Lars

Kampoppsett: Rune Larsen og Geir Are Andersen.

Turneringsledelse/sekretariat: Merete S. Helander , Rune Larsen

Speaker: Håkon Kjølås

Jury: Sekretariatet. Rune Larsen.

Ordne Fair Play skjema: Kristin deler ut, levers ved speaker

Handle inn/ levere retur: Olga Eriksen og Yulia Ingilæ handler fredag og tar ev returvarer.

Vekslepenger og 2 kortterminaler: Eilif Basso (vekslepenger), Anne terminaler og Vipps

Prisliste og vipps oppsett: Annamaria ordner prisliste til kiosk og telt, div utskrift..

Søppeldunker fra ØFAS: Rune Larsen


Dommere:

Leder for dommere: Erik Brenli (ordne fløyter, dele ut dommervester til ungdommene, være tilgjengelig for dommere ved spørsmål hele dagen, dele ut og ta imot Fair Play skjema, gå gjennom disse før premieutdeling).


Dommer G13: Erik Brenli

Dommere G9 og G11: Arve, Henrik, Vegard, Oliver, Steffen, Samuel og Ole Tommy Krokmo.

Trenere for TBK: Kristin Soini, Line Vian, Rune Larsen, Stig-Arve Eriksen.


Dugnad torsdag ettermiddag. Banevedlikehold.

Ansvarlig: Anleggskomite (Ken Roar og Eilif)


Dugnad fredag ettermiddag kl 18: merke baner, ordne til sekretariat, henge opp kampoppsett, skilting til toaletter, utskrift av kampoppsettet, lappe målnett, merke banen fra hovedvei med plakater, sette opp teltet med stoler og bord, SNN banner).
Følgende personer hjelper til: Amund, Rune, Kjell Magne, Markus


Anne (hovedansvar for klargjøring av kaféen).

Smøring av baguetter: Hilde Gunn og Annamaria

Rydding etter turnering lørdag ettermiddag, sammen med siste kioskvakt: Magne, Kevin

Espen, Nils Mathis, Ørjan, Mihkku, Juhan Nillas, Frans, Piera

Kafevakt: Kioskansvarlig: Merete S Helander og Reidun

Vaffelrøre (10 liter per familie):

Nancy Porsanger, Eva Fediuk, Marielle Dervola, Reidun Johansen, Merete Helander

Pizza: Liss Beate Mikalsen, Renate Handstad, Jaana Eriksen, Katrin Aleksandersen, Heidi Dervo, Lars Smeland

Kaker: Jenni Autio (verdens beste) Ann Sissel Andersen (valgfri) Mia Ballovara (gullrotkake) Ellen Ingvild (ostekake), Katrine Trane (sjokoladekake) Laila Krokmo (sjokoladekake)


Kafevakter:

9.00-10.00 Reidun og Merete gjør klar

TELT:

10.00-12.00 Dan Aksel, Kevin C Johannessen

12.00- 14.00 Edel Aslaksen, Hilde Gunn Schanche

14.00-16.00 Katrin Aleksandersen Olga Eriksen

CAFÉ BUA:

10.00-12.00 Jaana Eriksen, Liss Beate Mikalsen

12.00-14.00 Yulia Ingilæ, Viktorija Jordanov

14.00-16.00 Marielle Dervola, Mia Ballovara

Kiosk og kafe rydding siste skift og Maret Ravna, Jenni, Dan-Henrik og andre som kan.

Levert av IdrettenOnline